přeskočit k navigaci »

Úvod > Kalendář akcí > Konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji

Konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji

 
Konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji
 

Prezentace činnosti spolků, obcí, odborných institucí a dalších organizací v oblasti záchrany a obnovy památek a kulturní krajiny na území Karlovarského kraje v roce 2017.

Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska ve spolupráci s Domem kultury Ostrov pořádá ve čtvrtek 8. února 2018 na zámku v Ostrově druhý ročník konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji – prezentace činnosti spolků, obcí, odborných institucí a dalších organizací v oblasti záchrany a obnovy památek a kulturní krajiny na území Karlovarského kraje v roce 2017.

Smyslem setkání je prezentovat veřejnosti ukázky příkladné péče o kulturní dědictví regionu, a představit vybrané realizované projekty a jejich iniciátory. Cílem konference je rovněž setkání zástupců nejrůznějších odvětví památkové péče v Karlovarském kraji a předávání si zkušeností při záchraně a obnově kulturního dědictví regionu.

Mezi přednášejícími budou pracovníci regionálních muzeí a dalších odborných institucí, starostové obcí, zástupci nejrůznějších spolků i majitelé památkových objektů. Konference je tematicky zaměřena především na regionální památky a památkou péči, její význam však jistě přesahuje rovněž do oblasti cestovního ruchu, pro který jsou realizace záchrany a obnovy kulturního dědictví regionu důležitým aspektem rozvoje.

Program konference bude probíhat ve čtvrtek 8. února 2017 od 9.00 do 17.00 v zastupitelském sále na zámku v Ostrově. Vstup volný.


Tisková zpráva o prvním ročníku konference Péče o památky a krajinu v Karlovarském kraji konané na zámku v Ostrově dne 23. února 2017: http://dokumentacepamatek.cz/prvni-rocnik-konference-pece-o-pamatky-a-krajinu-v-karlovarskem-kraji/

 

 
Datum: 8.2.2018
typ akce: Konference, semináře
Město: 36301 Ostrov
Místo: Zámek Ostrov
pořadatel: Spolek pro dokumentaci a obnovu památek Karlovarska
vycichlo.jaroslav@gmail.com
čas konání: 9:00 - 17:00
vstupné: zdarma

Místo konání na mapě

« zpět na seznam akcí

 
 
 

© Památky a příroda Karlovarska 2009-2015 | autor: Jaroslav Vyčichlo | kontakt: vycichlo.jaroslav@gmail.com
creativecommons.org Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko TOPlist
Nová podoba webových stránek vznikla za finančního přispění Karlovarského kraje

 
pamatkyaprirodakarlovarska.cz

Památky a příroda Karlovarska

E-mail: info@pamatkyaprirodakarlovarska.cz